Teslimat Bilgileri

Saat 15:30’a kadar siparişini verdiğiniz hediyelerinizi, İstanbul içindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi işgünü teslim ediyoruz. Diğer illerimize gönderilecek hediyelerinizi ise istisnalar dışında şehir merkezleri için 1-2 işgünü, şehir merkezine uzak noktalar için 3 işgününde teslim ediyoruz. 

Hafta Sonu Teslimat

Hediyelerinizin sevdiklerinize nasıl ve hangi koşullarda ulaştığı bizim için son derece önemli. Bu nedenle hafta sonları (Cumartesi - Pazar) gönderimlere kısa bir ara veriyor ve yeni haftanın siparişlerini organize ederek hediyelerinizi mümkün olan en güzel şekilde, belirtilen işgünleri içinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

 

Teslimat Tarihleri

Hediyelerinizi siz ne zaman isterseniz o zaman gönderiyoruz. Hediyenizin normal gönderim tarihleri dışında bir tarihte teslim edilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken satınalma adımında Not ekle bölümümden bize iletebilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo Bilgileri

Hediye seçmesi sizden sevdiklerinize göndermesi bizden. Tüm hediye siparişlerinizi yurtiçi kargo ile sevdiklerinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. 

Acil Teslimat

Olur ya bazen anlık bir karar verir ya da hiç istemesek de geç kalırız. İstanbul içi hediyeleriniz için ek ücret ödeyerek aynı gün kurye ile teslimat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satınalma sırasında Teslimat Seçenekleri adımında Kurye ile Teslimatı seçmek.

 

Sipariş Bilgileri
Hediye Göndereceğiniz Kişi Bilgileri

Hediyelerinizi sevdiklerinize sorunsuz ulaşabilmemiz için sipariş bilgilerinizi girerken teslimat ve fatura adresinizin doğru ve eksiksiz olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Hediye Göndereceğiniz Kişi bölümüne hediye gönderimini yapmak istediğiniz adresi, Fatura Gönderilecek Kişi bölümüne ise faturalarınızın gönderilmesini istediğiniz adres ve iletişim bilgilerinizi giriniz. Basılı fatura gönderimi yapılmayacaktır. Faturalar e-mail yoluyla gönderilecektir.

 

Sipariş ve Teslimat Bilgilendirmesi

Bu aşamadan sonra bizimle paylaşmış olduğunuz e-posta adresinize 2 ayrı bilgilendirme göndereceğiz.

İlk olarak, size siparişinizin onaylandığını bildiren ve içinde yalnızca fatura bilgilerinizin bulunduğu bir e-posta göreceksiniz.

Hediyeniz gönderime hazırlandıktan sonra size içinde sipariş takip numaranızın yer aldığı bir e-posta daha göreceksiniz. Bu takip numarası ile siparişiniz ile ilgili tüm kargo süreçlerini rahatlıkla takip edebilir; hediyenizin istediğiniz zamanda istediğiniz yerde olup olmadığından haberdar olabilirsiniz.

 

Farklı Adreslere Teslimat

Birbirinden farklı adreslere gidecek birden fazla siparişiniz var ise;

İsterseniz alışverişlerinizi birbirinden ayrı olarak gerçekleştirebilir ya da tüm alışverişlerinizi tek bir sipariş içinde gerçekleştirerek birincil teslimat adresi dışındaki 2. ya da 3. teslimat adreslerini ve gerekli ek bilgileri Sipariş Notları sekmesinde bizimle paylaşabilirsiniz.

GEREKLİ BİLGİLER

ADRES

Ataşehir Kayışdağı mah. inkılap cad. 10/A İstanbul

Tel: 0850 888 5505

© 2020 Kafeinkutusu.com Tüm hakları saklıdır.

Kahve Kulübümüze katılın 

yeliklerden ve fırsatlardan 

ilk siz haberdar olun.

TAKİP ET

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon