Kafein Kutusu' nu Tanıyın

Zengin bir ürün koleksiyonu ile farklı konsept hediye kutuları bulabileceğiniz Kafein Kutusu, kaliteli ürünleri ile doğum günleri, yıl dönümleri, yeni başlangıçlar ve sizi kendinize özel hissettiren anlara yönelik hediye kutuları sunmaktadır.

Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni başlangıçlar gibi insana kendini özel hissettiren anlar vardır. Bu eşsiz anları daha anlamlı, mutlu ve heyecanlı kılan ise hediyelerdir. İşte bu motivasyonla, hediye alma tecrübesini insanlara sıra dışı bir şekilde yaşatmak isteyen iki genç girişimci, 2020 yılında “Kafein Kutusu” fikrini hayata geçirdi.

Yüzlerde mutlu bir gülümseme amaçlayan Kafein Kutusu, kusursuz bir hediye gönderim süreci dileyen herkese, özenle hazırlanmış kutularıyla hizmet verirken sahip olduğu geniş ürün koleksiyonuyla her türlü ihtiyaca ve arayışa karşılık sağlamaktadır.

Kısa süre sonra aktif edilecek abone sistemi ile de abonelerine sürpriz içeriklerden yararlanma imkânı tanıyacak olmanın yanında her abonesi için fidan dikimi yaparak sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket eden Kafein Kutusu, insanlar arasında daha güçlü bağlar kurmayı görev edinmektedir.

Alanlarında uzman, genç ve dinamik ekibimiz tarafından titiz bir çalışma süreci sonunda üretilen bütün kutularımız, ulaştıkları herkes için mutluluk garantisi barındırmaktadır. Sıradaki kutu kimin için?

GEREKLİ BİLGİLER

ADRES

Ataşehir Kayışdağı mah. inkılap cad. 10/A İstanbul

Tel: 0850 888 5505

© 2020 Kafeinkutusu.com Tüm hakları saklıdır.

Kahve Kulübümüze katılın 

yeliklerden ve fırsatlardan 

ilk siz haberdar olun.

TAKİP ET

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon